Muzeum Vltavíny Sbírka Knihovna E-shop Kontakt
Přírodní vltavíny Přívěsky s vltavíny Náušnice s vltavíny Prsteny s vltavíny Sady šperků a speciality Suvenýry
Tento katalog funguje pouze jako záloha pro interní potřeby. Nelze z něj tedy objednávat. E-shop Muzea vltavínů najdete na adrese vltaviny.cz. Děkujeme za pochopení.

E-shop

Jsme sice v první řadě muzeum, ale díky dobrým kontaktům mezi sběrateli a legálními producenty, resp. těžaři vltavínů vám můžeme nabídnout za dobré ceny sbírkové vltavíny.

Jako jediní nabízíme originální šperky s vltavíny s certifikátem původu (certifikát vydáváme s fotografií původního přírodního kamene). V naší nabídce najdete šperky s přírodními i s opracovanými (broušenými) vltavíny. Základ sortimentu šperků tvoří přívěsky, naušnice a prsteny. Vše samozřejmě vyrobeno v ČR certifikovanými zlatníky a opuncováno dle předpisů, ryzost kovu garantujeme.
Největší výběr pro Vás máme připraven přímo v našem muzeu v Českém Krumlově a v Galerii Mariánská v Českých Budějovicích. Pro ty, kteří se k nám nedostanou osobně, se snažíme alespoň část šperků nafotit a zařadit do e-shopu. Sice je s tím dost práce, protože každý kus je jedinečný originál, ale chceme, abyste obdrželi přesně to, co vidíte na obrazovce.
Děkujeme za Vaši přízeň.Sbírkové vltavíny Přívěsky Naušnice Prsteny Sady a speciality

 

Stříbrná sada

4890.00 Kč
Stříbrná sada
 
Muzeum vltavínů
Panská 19, Český Krumlov
+420 734 174 130